static_enter

časopis Enter

Enter / No. 36

Originálna kompilácia textov a obrázkov alebo ako si zachovať chladnú hlavu a rovnovážny postoj k životu (a smrti). Zdá sa, že hlava (relikvia!) umelca Viktora Perelmana opäť nesklamala. 

Enter / No. 35

Ďalší z (ne)čitateľných manuálov pre súčasné formy poézie. Medzinárodná platforma New Poetry Forms ponúka multimediálnych básnikov, pre ktorých sú inšpiráciou neexistujúce geografické hranice.

Enter / No. 34

Možno ste už aj vy podľahli teorémam o spojitostiach medzi umením a vedou. Unikátne číslo, ktoré je priamym pokračovaním ENTER hypotézy s veľavravným podnázvom „Art-Fiction“.

Enter / No. 33

Libanonské umenie súčasnosti? (S fokusom na media art?) Tak potom ste na tej správnej adrese! Zaujímavý počin, ktorý vznikol vďaka zdravej kooperácii umelcov, kurátorov a kultúrnych inštitúcií.

Enter / No. 32

Možno ťažko uchopiteľná téma Art & Science, dokonca aj z pohľadu technizujúceho media artu... No No. 32 vznikol v kooperácii s partnermi ako Ars Electronica, CERN alebo DIG gallery. Wau? Wau!

Enter / No. 31

Mr. Orrow sa opäť vyznamenal. Výber 15 komiksových autorov, ktorí sa ocitli na výstave Thomas Orrow Award 2017 predstavuje súčasný art komiks. V tom najlepšom treba skončiť (alebo začať)!