static_enter

časopis Enter

ENTER+ / Kreativno manuálos (EN)

Kreatívny manuál, ktorým sme si posvietili na súčasnú rómsku umeleckú scénu. Tento raz v exportnej angličtine! Pohľad, ktorý je výsostne európsky...

Enter / No. 28

Emblematické číslo venované SK & CZ komiksu v réžii Thomasa Orrowa približuje to najsúčasnejšie z komiksovej extra-ligy. ENTER No. 28 je práve to, čo ste doteraz nepotrebovali...

Enter / No. 27

Ak ste zvyknutí čítať ENTER vizuálne, pri No. 27 s tým budete musieť skoncovať. Našťastie nie doslova. Totiž, po dlhšom čase sme opäť chňapli po literatúre a iných umeleckých endemitoch.

Enter / No. 26

Z veľkého, až kozmického odstupu k postatným mikrodetailom. ENTER No. 26 je konšpiráciou pre všetkých umelcov a možnou inšpiráciou pre zásadných neumelcov. Nebáť sa! Iba ak seba.

Enter / No. 25

Hľadali ste zbytočne. Nikde inde nenarazíte na tak príznačné paradoxy transmodernej civilizácie. Košická scéna s takmer všetkými jej aktérmi, ktorí sú napriek spoločenskému útlaku stále nažive!

ENTER+ / Kreativno manuálos

Kreatívny manuál, ktorým sme si posvietili na súčasnú rómsku umeleckú scénu. Verte, že je ešte stále čo objavovať. Vo dne i v noci. Pohľad, ktorý je výsostne európsky!