static_enter

časopis Enter

Enter / No. 32

Možno ťažko uchopiteľná téma Art & Science, dokonca aj z pohľadu technizujúceho media artu... No No. 32 vznikol v kooperácii s partnermi ako Ars Electronica, CERN alebo DIG gallery. Wau? Wau!

Enter / No. 31

Mr. Orrow sa opäť vyznamenal. Výber 15 komiksových autorov, ktorí sa ocitli na výstave Thomas Orrow Award 2017 predstavuje súčasný art komiks. V tom najlepšom treba skončiť (alebo začať)!

Enter / No. 30

ENTER No. 30 údajne približuje to, čo je vzdialené: všetkých na území nikoho, nikoho na území všetkých. Na pôdoryse tohto čísla sme otestovali znášanlivosť literatúry a fotografie.

Enter / No. 29

Kreatívny manuál, ktorým sme si posvietili na súčasnú rómsku umeleckú scénu. Verte, že je ešte stále čo objavovať. Vo dne i v noci. Pohľad, ktorý je zároveň výsostne európsky!

ENTER+ / Kreativno manuálos (EN)

Kreatívny manuál, ktorým sme si posvietili na súčasnú rómsku umeleckú scénu. Tento raz v exportnej angličtine! Pohľad, ktorý je výsostne európsky...

Enter / No. 28

Emblematické číslo venované SK & CZ komiksu v réžii Thomasa Orrowa približuje to najsúčasnejšie z komiksovej extra-ligy. ENTER No. 28 je práve to, čo ste doteraz nepotrebovali...